Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Dobrodružství kamene a ohně

P9172107 - kopie.JPG

Dobrodružství Kamene a Ohně - to je jedinečný zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít dobu pravěku na vlastní kůži! Připravte se na sedmidenní dobrodružství plné vzrušujících aktivit, dovedností přežití a pravěkého umění.

Jsme Spolek Darwin – tým nadšených přírodovědců, kteří své nadšení pro přírodu a přírodní jevy předávají dětem i dospělým na zájmových kroužcích, letních táborech, přírodovědných vycházkách a dalších vzdělávacích akcích. 

Jaká dobrodružství na vás čekají? o Zážitky z pravěkého světaOtevřete bránu do dob pravěku a prožijte jeho tajemství a výzvy. Pravěká kultura, dovednosti, přežití a umění jsou na dosah ruky. Objevujte nová území a postupně je osidlujte. o Wilderness therapy (terapie divočinou)S našimi akreditovanými lektory se naučíme, jak se propojit s okolním světem pomocí kreativních technik a prozkoumáme dovednosti pravěkých umělců a myslitelů. o Noční pravěké příběhy u ohněPonořte se do atmosféry pravěku při poslechu fascinujících příběhů, vyprávěných u tajemného plamene ohně po tisíce let. A co nás zahřeje víc než oheň, na kterém jsme jako tlupa pracovali. o Blíží se nocUvolněme svoji mysl a spojme se s životem všude kolem nás. Je jen na Vás, zda si postavíte přístřešek, či splynete s rostlinstvem. Noční pravěké aktivity vytvoří nezapomenutelnou atmosféru a vzrušující dobrodružství. o Lov divoké zvěřeCo by to bylo za lovce, který nikdy nic neulovil? V rámci naší dobrodružné hry si to zkusí každý. o Pravěká řemeslaVytvářejte pravěké šperky, malujte na stěny skal a vychutnejte si rytmus našich prastarých kořenů. Vytvářejte umělecká díla s přírodou jako svým plátnem. o Trh eneolituVydejte se na směnný obchod, a co my víme… třeba zrovna vy budete mít nejcennější zboží! o Příroda jako učebnaVše, co se naučíte, bude aplikovatelné přímo v terénu. Co víc si přát než učebnu pod širým nebem.  o Věda s úsměvemNaši lektoři jsou nejen odborníci přírodních věd, ale i skvělí kamarádi, kteří zajistí nezapomenutelný týden.  

Místo: Rekreační středisko Star Line Hrachov, Hrachov 45, 264 01 Dublovice

Zavedený areál se nachází v klidném prostředí, nedaleko Sedlčan. V areálu se nachází veškeré potřebné vybavení – zděná místnost s jídelnou a společenskou místností, sportovní hřiště, sociální zařízení.

Ubytování: v chatkách

Strava: 5 krát denně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina), s ohledem na alergie a další nutné úpravy stravy

Dále v ceně: doprava autobusem z/do Prahy (odjezd plánujeme z Prahy 18 – Letňany), pojištění, odborní lektoři, zdravotní dohled, veškerý program a materiál

Platbu za tábor je možné rozložit do dvou splátek. První (3 100 Kč) je se splatností do 14 dní od přihlášení, druhá (4 400 Kč) je splatná do 23.4.2024.

Přihlášky a další informace: https://spolekdarwin.webooker.eu/Courses?semesterID=743

V případě dotazů jsme vám k dispozici na telefonu 727 864 432 (Zoltán Miklos) nebo na emailu: info@spolekdarwin.cz. 


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...