Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Skryje u Tišnova

stany.jpg

Nádherná táborová základna na nádherném místě, kdesi ve Skryjté zemi. pokud se vám podaří projet Skryjemi u Tišnova a vyrazit dále proti proudu Bobrůvky dorazíte na krásnou základnu téměř v divočině, kde najdete vše potřebné pro váš tábor.

Táborová základna disponuje 40 stany s podsadou, kde se dá ubytovat až 72 dětí. Dále tu máme dvě týpí, dřevěnou budovu s kuchyní a zázemí pro vedoucí, jídelnu, záchody a provizorní sprcha. Ohniště, hřiště na fotbal a přehazku jsou samozřejmostí.

No a kzjištění z okolí – pošta a obchody v Dolních Loučkách 5km po silnici, výlety po krácném okolí např. zřícenina hradu Košikov, koupaliště Drahonín cca hodinu pěšky. Skvělá spolupráce s obcí a místními občany. No a vše ostatní je v Tišnově do 20 minut autem od Tábora.

Pokud chcete vidět, jak to na základně rozjíždíme v létě můžete kouknout na tohle videa na našem youtube kanálu nebo na webových stránkách www.taborynasbavi.cz

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu tábory.nas.bavi@gmail.com


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...