Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zimní minitábory pro rodiče s dětmi 2024

Zimní minitábor.jpg

Vzpomínáte na své dětství, kdy jste jezdili na dětské tábory, a rádi byste se tak trochu vrátili anebo chcete strávit čas se svou rodinou se zábavným programem a chcete, aby děti byly v kolektivu jiných dětí? Tak právě pro vás je Minitábor.

Pobyt s programem je určen především rodičům (prarodičům) s malými dětmi. Jezdí ale i starší sourozenci, i miminka, nejvíce však děti ve věku 0–10 let.Výhody (organizovaných) pobytů jsou:- program připravený pro děti (i dospělé)- děti jsou v kolektivu dalších dětí (děti jsou rády ve společnosti)- hotel je přizpůsoben dětem a hlavně děti očekává- nižší a výhodnější cenaNa zimním táboře pro rodiče s dětmi je jak individuální část, tak společná část. Během dopoledne je prostor pro samostatný program. Rodiny většinou chodí lyžovat, bobovat, na procházky. Odpoledne je pro rodiny připravena celotáborová hra, většinou venku na sněhu. Po večeři je nachystaná tvořivá dílna a večerníček. Minitábor nabízí možnost posílení jedinečného vztahu mezi dítětem a rodičem. Veškeré hry a soutěže přispívají k budování sebevědomí, vůle a samostatnosti vašeho dítěte. Při společné činnosti můžete poznat své dítě ve zcela nových situacích, můžete s ním prožít radostné i napínavé chvíle kouzelného světa dětských her.Termíny: 04. – 10.2.202411. – 17.2.202417. – 23.2.2024Cena: od 5990,- Kč/os.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...