Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Volný letní termín je od 20. srpna do 1. září 2024. Víkendy v červnu a září na vyžádání.

Táborové středisko Střela

IMG-20191125-WA0016.jpg

RZ Střela u Mladotic v Plzeňském kraji je pravým místem pro dětské letní tábory, soustředění, společenské akce, teambuldingové aktivity nebo setkání větší skupiny přátel.

Disponuje celkem 200 místy. Na 160 míst je v jednoduchých, dřevěných chatkách a srubech, které jsou základně zařízeny. Budova má 40 míst v pokojích. V budově se dále nachází plně vybavená kuchyň s nádobím, zařízením, sklady, jídelna, marodka i ošetřovna.

Sociální zázemí pro chatky ve zděné stavbě je oddělené pro dívky a chlapce, taktéž se nachází v budově.

Pro zábavu a volný čas jsou k dispozici dvě velké klubovny, dva přístřešky s lavicemi, místo pro táborák, volejbalové a fotbalové hřiště. Tedy i pro případné špatné počasí je mnoho zastřešeného prostoru.

Jedním z velkých benefitů je říčka Střela, která je skvělou možností pro osvěžení během teplých letních dnů. Okolní lesy jsou vhodné pro hry, turistiku i výlety k nedalekým cílům. 

Přestože se nachází přímo v přírodě, RZ Střela je snadno dostupná autem i autobusy. Silnice vás dovede bezpečně až k bráně zařízení. 

Nejedná se o luxusní, moderní středisko, v chatkách nejsou zásuvky a signál některých telefonních operátorů je horší. RZ Střela je však místem, kde se snoubí krása přírody s duchem historie, kde naleznete klid, relaxaci a spoustu prostoru pro nezapomenutelné zážitky. 

Chatičky ani budova nejsou vytápěny. RZ nedisponuje lůžkovinami, je třeba si vzít spacák. Rekreační zařízení zapůjčujeme celé vč. vybavení, nezajišťujeme vaření. Můžete mít tedy vlastní kuchaře nebo je možnost si zajistit stravování s dovozem z nedaleké provozovny stravovacích služeb.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...