Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Cesta k sobě

Jak vypnout hlavu a dát prostor srdci a intuici?Jak probudit svou zapomenutou jedinečnost, nebo ještě neobjevenou?Nalezneš způsoby jak v běžném pracovním i osobním životě jednoduše prodýchat každodenní stres a starosti a přirozeně, nenuc...

  • Jak vypnout hlavu a dát prostor srdci a intuici?
  • Jak probudit svou zapomenutou jedinečnost, nebo ještě neobjevenou?
  • Nalezneš způsoby jak v běžném pracovním i osobním životě jednoduše prodýchat každodenní stres a starosti a přirozeně, nenuceně se usmát a vracet se ke svému pravému “JÁ”.
  • Kurz je určený k návratu do svého nitra, kde nalezneme veškeré odpovědi na své otázky.
  • Nezaručí univerzální řešení a okamžitou proměnu, jen pravdivě a jednoduše pojmenujete, co je potřeba, aby se ti dařilo být víc šťastný/á.
  • Kurz respektuje individualitu a různé potřeby všech klientů.

Kurz je jednodenní. Začátek v 9:00 a konec podle potřeby všech zúčastněných, nejdříve však v 17:00.

Přihlášku pošli mailem na adresu ChadtovaBarbora@seznam.cz. Je potřeba uvést celé jméno, datum narození, bydliště a do předmětu název kurzu.

300,- Kč záloha je potřeba předem zaplatit na číslo účtu podle pokynů v mailu.

S sebou vezmi jídlo, pití, teplou deku a teplé oblečení. Kurz se koná pod širým nebem. Pokud bude pršet, kurz se přesune na nejbližší volný den, tedy neděli nebo následující sobotu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...