Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Klubovna o.s. Halahoj

gallery-brezen-2014-001.jpg

K dispozici je předsíňka, WC a tři místnosti (dvě velikosti školní třídy a jedna menší) vybavené a zařízené jako studentská čajovna, herna stolních a deskových her a v té poslední naleznete stolní fotbálky a šipky. Spaní je možné na matr...

K dispozici je předsíňka, WC a tři místnosti (dvě velikosti školní třídy a jedna menší) vybavené a zařízené jako studentská čajovna, herna stolních a deskových her a v té poslední naleznete stolní fotbálky a šipky. Spaní je možné na matracích nebo na koberci. Pitná voda a topení je v celé budově.

Vybavení klubu k zapůjčení – varné konvice, mikrovlnka, hrníčky, kalebasy a čajové soupravy, talíře, příbory, hrnce, elektrický dvouplotnový vařič, hudební nosiče na přehrávání – MC, CD, MP3, sportovní náčiní, sto stolních a deskových her + hlavolamy, knihovnička… V objektu je také bezdrátový internet

 • Město Třebíč a okolí
  • Také je možné si zapůjčit lodě na vyjížďku po řece Jihlavě až na Dalešickou přehradu. Dále nabízíme k zapůjčení vleky na lodě (na 4 nebo 10 lodí)
  • Nedaleko se nachází městský park a les.
  • Do centra a na náměstí je to pět minut chůze.
  • V Třebíči je možné navštívit památky zapsané na seznamu UNESCO – baziliku sv.Prokopa, židovské město, židovský hřbitov, synagogu.
  • V rámci pobytu lze také navštívit plavecký areál, horolezeckou stěnu, kina aj.
  • Studentský klub může sloužit i jako východiště do malebné přírody v okolí Třebíče – chráněné území Pojihlaví a Pooslaví, zřícenina hradu Rokštejn a památky v okolí – Telč, Jihlavu aj.
  • Ubytovaným bude zapůjčena složka obsahující všechny důležité informace o městě, kultuře, využití volného času v době pobytu, mapy města, turistické mapy ( 1 : 50 000 ).

Cena: 70 Kč / os. / noc (50 Kč pro členy Halahoje či SPJF) + paušální poplatek za elektřinu 100 Kč za skupinu / noc


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...