Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zimní lyžařský tábor pro Prahu 1-5

sjezd-05.jpg

Sněhové dobrodružství pro kluky a holky od 7 do 15 let. S profi instruktory se každý zlepší. Zimní tábory (jarní tábory) jsou především o lyžování. Lyžujeme v Peci pod Sněžkou, kde je nespočet různě obtížných sjezdovek.

Nezáleží na lyžařské zdatnosti dítěte. S profi instruktory se každý zlepší.

V zahajovací den účastníky přiřadíme do družstev podle lyžařské zdatnosti (začátečníci-mírně pokročilí-pokročilí-zdatní lyžaři). V průběhu kurzu se zařazení do družstva může změnit v závislosti na osobním zlepšení lyžaře.Všichni, bez ohledu na výkonnost, se mohou účastnit večerního lyžování, případně běhu na lyžích a jiných vykutálených her.

Naši lyžařští instruktoři tě mohou naučit klasické a sjezdové lyžování. Mezi jejich speciality patří race carving, body carving, závodní lyžování, skoky na lyžích a pokročilé techniky sjezdu jako je třeba skákaný oblouk. Můžete být bez obav, naučíme lyžovat každého. Záleží jen na tobě, co vše budeš chtít umět a s čím se budeš chtít po táboře pochlubit kamarádům.

Pokročilí a zdatní lyžaři lyžují naplno dopoledne i odpoledne na obtížnějších sjezdovkách. Pro zájemce také večerní lyžování na osvětlené sjezdovce. Pořízení videozáznamu pro zlepšení stylu ježdění – ve spolupráci s kvalifikovaným instruktorem.

Začátečníci a mírně pokročilí lyžaři mají intenzivní výuku lyžování dopoledne a také odpoledne podle zájmu a únavy. Zpočátku na kratších a mírnějších svazích, postupně na náročnějších, v závislosti na osobním pokroku každého lyžaře. Zlepšení lyžařské zdatnosti je u kategorie začátečníků a mírně pokročilých nejvíce pozorovatelné.

Doprovodný program

Kromě večerního lyžování (třeba v noční košili) patří k zimním táborům všelijaké dovádění na sněhu, ve sněhu nebo pod sněhem, stavění sněhuláků a podobných výtvorů. Hry v místnosti dovádivé, stmelující, zábavné nebo uklidňující (třeba deskové hry). Kreativní činnosti pro jednotlivce podle vlastní volby (výtvarničení, výrobky z fima, výroba masky apod.).

Internetové zpravodajství a elektronické dopisy. Denní příděl zpráv a fotografií účastníků najdete na našich stránkách. Rodiče budou mít během kurzu každodenní možnost posílat e-mailové dopisy svým dětem.

Sleva: sourozenecká pro druhého a další sourozence.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...