Přidat inzerci

Facebook

Navigace


TZ Severka

Táborová základna SEVERKA se nachází ve známé rekreační oblasti Smraďavka v podhůří chřibských lesů.Celoročně nabízíme ubytování v hlavní budově v lůžkových pokojích, přes léto možný pronájem základny jako letního stanového tábora s ...

Táborová základna SEVERKA se nachází ve známé rekreační oblasti Smraďavka v podhůří chřibských lesů.

Celoročně nabízíme ubytování v hlavní budově v lůžkových pokojích, přes léto možný pronájem základny jako letního stanového tábora s kapacitou až 70 míst. Přes rok kapacita 25 míst pro nenáročné i více.

V areálu je pevná budova s jídelnou a dobře vybavenou kuchyní. K dispozici sprchy vevnitř, latrýny a umývárka venku. Zvlášť budova s marodkou. Pro práci s dětmi je tu hřiště, krásné lesy pro hry, skály na slaňování a jiné turistické zajímavosti.

Svou atraktivní polohou uprostřed lesů, v blízkosti hradu Buchlov a zámku Buchlovice láká TZ k výletům za poznáním, pěší i cyklo turistice a k rekreaci na zdravém vzduchu v každém ročním období. V zimě se k krásnému lyžování nabízí Stupava a terény pro běžkování. Atraktivní jsou i plavby po Baťově kanále a rybaření na nedaleké vodní nádrži Smraďavka.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...