Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Při zaplacení přihlášek do 31. března 2024 sleva 300 Kč!

SMRKFEST: Zabraňme s Thorem konci světa aneb Lokiho patálie

20231104_185420458_iOS.jpg

Vydejte se na SMRKFEST 2024, přidejte se k Odinovi, Heimdallovi, Hel a dalším severským bohům a pomozte Thorovi zabránit konci světa, na severu známém jako Ragnarok. Ruku k dílu přiloží i Loki, ale ne vždy tak, jak bychom si přáli.

Táborníci si navíc podle chuti mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si zvolit některou z bonusových aktivit.

Srdcem rekreačního střediska BABOČKA v zalesněné krajině Lužických hor na pomezí Českého Švýcarska je zděná základna s velkou jídelnou, terasou, bufetem, modernizovanými umývárnami se sprchami a toaletami. Chatky jsou obklopeny hřišti, klubovnami a bazénem.

O děti pečují vedoucí s akreditací ministerstva školství i kvalifikovaní zdravotníci.

V lesích na kraji Českého Švýcarska se tyčí věže kouzelného Ásgardu, který obývají severští bohové a magičtí tvorové. Nikdo z nich však netuší, jaká pohroma se na ně řítí. Svoláváme všechny silné bojovnice a bojovníky, kteří se ničeho nezaleknou a jsou připraveni na dobrodružství a spoustu zábavy!

Vydejte se na SMRKFEST 2024, přidejte se k Odinovi, Heimdallovi, Hel a dalším severským bohům a pomozte Thorovi zabránit konci světa, na severu známém jako Ragnarok. Ruku k dílu přiloží i Loki, bůh špatnosti a falše, ale ne vždy tak, jak bychom si přáli.

Na Babočce nás čekají obři, trpaslíci, kouzla, starověké runy, ale nebudou chybět ani diskotéky, táboráky, výlety do krásného okolí Lužických hor, koupání v bazénu a také spousta zajímavých kroužků, fotbal, přehazovaná, malování a spousta dalších zábavných aktivit.

Těšíme se na každého, kdo se nebojí, chce poznat nové kamarády a naplno si užít letní prázdniny!

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, lůžkoviny, stravu 5x denně a pitný režim, pojištění, celodenní program pod vedením zkušených vedoucích, diplomy a rozmanité ceny do soutěží.

Odjezd táborových autobusů z Prahy plánujeme na sobotu 13. července v 8.00 hodin, z Mělníka v 9.00 hodin, návrat pak na pátek 26. července po poledni. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru. Příjezd do rekreačního střediska BABOČKA předpokládáme přibližně v 11 hodin.

Více na www.taborbezhranic.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...