Přidat inzerci

Facebook

Navigace


DRAČÍ TÁBOR: Na pytlácké stezce se Shrekem

Shrek zná dobře svojí bažinu, ale nezná náš les, neví, koho tam potká, co musí znát, aby přežil, a co vše se musí naučit, aby se neztratil. Potká tam mnoho nových kamarádů a zažije nová dobrodružství. Naučíme ho hrát spoustu her, přip...

Shrek zná dobře svojí bažinu, ale nezná náš les, neví, koho tam potká, co musí znát, aby přežil, a co vše se musí naučit, aby se neztratil. Potká tam mnoho nových kamarádů a zažije nová dobrodružství. Naučíme ho hrát spoustu her, připravovat maršmelouny, opékat jablka a buřty, znát podzimní les, užít si Halloween a ještě mnoho dalších věcí.

Srdcem rekreačního střediska BABOČKA v zalesněné krajině Lužických hor na pomezí Českého Švýcarska je zděná základna s velkou jídelnou, terasou, bufetem, modernizovanými umývárnami a toaletami. Chatky jsou obklopeny hřišti a klubovnami.

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, lůžkoviny, stravu 5x denně a pitný režim, pojištění, celodenní program pod vedením zkušených vedoucích, diplomy a rozmanité ceny do soutěží.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...