Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Oddílový vedoucí - stanový tábor

Ahoj všem,Pořádáme 14ti denní stanový tábor do 50dětí v termínu 3. běhu (31.7-14.8.2021) v oblasti Plzenska, ovšem doba Corony je značně nejistá a nestabilní a tak nám z nejrůznějších (zejména pracovních) důvodů vypadávají osvědčení a dl...

Ahoj všem,

Pořádáme 14ti denní stanový tábor do 50dětí v termínu 3. běhu (31.7-14.8.2021) v oblasti Plzenska, ovšem doba Corony je značně nejistá a nestabilní a tak nám z nejrůznějších (zejména pracovních) důvodů vypadávají osvědčení a dlouholetí vedoucí. Proto hledáme oddílové vedoucí na rozšíření současného kolektivu. Seš-li pohodový človíček, který se nebojí postarat o svůj oddíl, nerozhází Tě, že jsi občas mokrý(-á) a špinavý(-á)  a večer máš ještě sílu pobavit se s ostatními, tak se mi určitě ozvi!

Jsme parta kamarádů, kteří pořádají tábor již mnoho let a nejdůležitější je pro nás úsměv a radost dětí. Krom nových a nevšedních zážitků na táboře a spousty vděčných dětských obličejů nabízíme úhradu všech nákladů spojených s táborem a drobnou finační odměnu na závěr tábora jako poděkování (max. Kč 2.000 první rok, hledáš-li finanční brigádu rozumím, ale u nás nabízíme hlavně zábavu s dětmi)

Více po mailu / telefonu a osobně. Minimální věk 19let. Zkušenosti s tábory vítány, ale nejsou podstatné. Důležitá je snaha, zájem a nadšení. Fungujeme v režimu 2dospělí u jednoho oddílu (cca 12 dětí, mix věku i pohlaví) a proto vhodné i pro nováčky.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...