Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Čas na dobrodružství: Tábor, jak má být! 2024

cas-na-dobrodruzstvi-xl.jpg

Tábor pro nové děti i zkušené táborníky, kteří chtějí rozbít rutinu a vyměnit ji za nová dobrodružství a nezapomenutelné zážitky s partou kamarádů v srdci Jeseníků!

Tábor pro nové děti i zkušené táborníky, kteří chtějí rozbít rutinu a vyměnit ji za nová dobrodružství a nezapomenutelné zážitky s partou kamarádů v srdci Jeseníků!

Program

Připravte se na úžasnou výpravu plnou her, sportu a zábavy, kterou si budete pamatovat! Letní tábor v Jeseníkách je jedinečným zážitkem, který změní váš pohled na léto. Přijďte a zažijte ho s námi!

Táborový program je přizpůsobený pro nejmenší i pro větší dobrodruhy. Společně prozkoumáme přírodu Jeseníků. Zahrajeme si fotbal, šipkovanou a originální mamutí hry. Ani s vodou či barvami šetřit nebudeme a tak se můžeme těšit, až se přeměníme v nádherné obrazy a skočíme do rybníka v samotném Jeseníku. Večery nám zpříjemní “dýdžej”, který nás zavede do světa tance a zábavy, anebo si s kytarou a skvělým buřtem společně zazpíváme.

Lokalita tábora – Mamutov

Mamutov (Králický Sněžník)

  • nové moderní stany s podsadou (z r. 2016 a 2020)
  • pro menší děti ubytování v hlavní budově
  • velký altán a jídelna (využití při špatném počasí)

Mamutov je naše táborová základna. Nachází se v pohoří Králického Sněžníku v údolí Prudkého potoka, kam celý den svítí slunce. Samostatně stojící základna je obklopena lesy a loukami. Krásná příroda a kvalitní zázemí v dobrém technickém stavu dodává táboru atmosféru.

Pokud jste zažili klasické stanové letní tábory, jistě si pamatujete tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jen ve stanu. Jsme přesvědčeni, že právě pod stanem si vychutnáte pravé léto v přírodě. Moderní podsadové stany toho dnes nabídnou ještě mnohem více. Plachty nepropustí vodu ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...