Naše louka

Naše louka je neoficiální, ale vžitý název domovského tábořiště Dětí lesa na okraji Dolního Bousova, 2km od hranic Českého ráje. Bezprostřední okolí: louky, remízky, les 300m daleko, rybník 300m daleko.PODROBNĚJŠÍ POPIS TÁBOŘIŠTĚ i s fot...
Naše louka je neoficiální, ale vžitý název domovského tábořiště Dětí lesa na okraji Dolního Bousova, 2km od hranic Českého ráje. Bezprostřední okolí: louky, remízky, les 300m daleko, rybník 300m daleko.
PODROBNĚJŠÍ POPIS TÁBOŘIŠTĚ i s fotografiemi a klikací mapou naleznete na našem webu:
http://bit.ly/naše-louka
Na našem tábořišti naleznete:
Polozemnicová klubovna „Salaš“ s kuchyňským koutem, spíží, kamny na dřevo, „spadlem“ a dřevníkem, dokáže posloužit pro krátkodobé ubytování 12 dětí.
„Dlouhý dům“ – víceúčelový přístřešek, kde najdete:
Otevřený prostor jídelny s kuchyňským koutem a podstřešní podestou, možnost umístění kamen
Sklad vybavení: lavice, stoly, stany „Áčka“ s postelemi, skříňkami a podlážkami, kamna, kuchyňské vybavení a nářadí
Dřevárnu – otevřený prostor s řezacími kozami
„Velká dílna“ – otevřený zastřešený prostor s vnitřním ohništěm
Kadibudky (jen pro ty, kdo se nebojí pavouků!)
Ohniště s lavičkami pro cca 30 lidí
Pumpa (nepitná voda)
Umělá „studánka“ připojená na vodovodní řád
Spacákovník
Travnaté hřiště: volný prostor cca 30×30m + 2 kůly na volejbal, přehazku…
Prostor pro stany (25 stanů s podsadou nebo 7 týpí)
Louku lze pronajmout:
Bez vybavení, pouze otevřené přístřešky
S vybavením Zapůjčení až 25 stanů „Áček“ pro 2 osoby, kuchyňská sada včetně kamen, sada nářadí, všechny otevřené přístřešky + polozemnice „Salaš“ se stolem, spadlem, kamny a kuchyňským koutem
Cena se odvíjí od poskytnutého vybavení
Kde louku najdete? Mapa: https://mapy.cz/s/jafolefufa Den začátku a konce tábora je SOBOTA (vyjma začátku a konce léta) Možnost pronájmu pro dětské oddíly přírodního ražení na víkendový pobyt či letní tábor. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailovou poptávkou
Naše louka je neoficiální, ale vžitý název domovského tábořiště Dětí lesa na okraji Dolního Bousova, 2km od hranic Českého ráje. Bezprostřední okolí: louky, remízky, les 300m daleko, rybník 300m daleko.
PODROBNĚJŠÍ POPIS TÁBOŘIŠTĚ i s fotografiemi a klikací mapou naleznete na našem webu: http://bit.ly/naše-louka
ČERVENEC A SRPEN 2022 máme již obsazeno.
Na našem tábořišti naleznete:
- Polozemnicová klubovna „Salaš“ s kuchyňským koutem, spíží, kamny na dřevo, „spadlem“ a dřevníkem, dokáže posloužit pro krátkodobé ubytování 12 dětí.
- „Dlouhý dům“ – víceúčelový přístřešek, kde najdete:
- Otevřený prostor jídelny s kuchyňským koutem a podstřešní podestou, možnost umístění kamen
- Sklad vybavení: lavice, stoly, stany „Áčka“ s postelemi, skříňkami a podlážkami, kamna, kuchyňské vybavení a nářadí
- Dřevárnu – otevřený prostor s řezacími kozami
- „Velká dílna“ – otevřený zastřešený prostor s vnitřním ohništěm
- Kadibudky (jen pro ty, kdo se nebojí pavouků!)
- Ohniště s lavičkami pro cca 30 lidí
- Pumpa (nepitná voda)Umělá „studánka“ připojená na vodovodní řád
- Spacákovník
- Travnaté hřiště: volný prostor cca 30×30m + 2 kůly na volejbal, přehazku…
- Prostor pro stany (25 stanů s podsadou nebo 7 týpí)
Louku lze pronajmout:
- Bez vybavení, pouze otevřené přístřešky
- S vybavením Zapůjčení až 25 stanů „Áček“ pro 2 osoby, kuchyňská sada včetně kamen, sada nářadí, všechny otevřené přístřešky + polozemnice „Salaš“ se stolem, spadlem, kamny a kuchyňským koutemCena se odvíjí od poskytnutého vybavení
Kde louku najdete? Mapa: https://mapy.cz/s/jafolefufaDen začátku a konce tábora je SOBOTA (vyjma začátku a konce léta)Možnost pronájmu pro dětské oddíly přírodního ražení na víkendový pobyt či letní tábor.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailovou poptávkou