Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Srubová základna Zámek Náchod

detail-spolecenska-mistnost.jpg

O základněKapacita základny je 32 lůžek v 6 srubech po 5 lůžkách a jednom dvoulůžkovém pokoji pro vedoucí v budově. Na základně je plně vybavená kuchyně a venkovní krytá jídelna pro 40 osob (pro vlastní přípravu jídla). Společenská místn...

O základně

Kapacita základny je 32 lůžek v 6 srubech po 5 lůžkách a jednom dvoulůžkovém pokoji pro vedoucí v budově. Na základně je plně vybavená kuchyně a venkovní krytá jídelna pro 40 osob (pro vlastní přípravu jídla). Společenská místnost je vybavena krbovými kamny, sociální zařízení mají sprchy s teplou vodou. V areálu základny je travnaté hřiště na míčové hry a ohniště s posezením. V horní části základny je parkoviště pro šest aut. Základna je oplocená, s dvěma vjezdovými bránami.

Lokalita, zajímavosti

Základna je 200 metrů od Náchodského zámku, 500 metrů od okraje města a přesto je prakticky v lese, přímo sousedí s oborou pro muflony, je z ní hezký výhled do údolí Plhova (okraj Náchoda). Na Zámek se jde lesní cestou, zajímavostí jsou tam kromě hezkých interiérů zámku také medvědi v zámeckém příkopu a krásný výhled ze zámecké věže na Náchod a Orlické hory. Úžasná je procházka alejí Kněžny Zaháňské po naučné stezce věnované památce Prusko-Rakouské války 1866.

Blízkost Zámku a dalších historických a přírodních zajímavostí umožňuje pořádat hezké výlety, okolní les je příjemný pro hry i outdoorové aktivity. Dále je v údolí pod základnou (500 metrů vzdálené) moderní koupaliště s velkou skluzavkou a vysoce moderní školní hřiště otevřené veřejnosti, vybavené perfektními hřišti s umělým povrchem a školní hala.

Místo je vhodné i pro cyklistické akce – Náchodsko je vyhlášenou cyklistickou oblastí s množstvím krásných cyklistických tras.

Sami tam pořádáme velmi oblíbené tábory a víkendové akce pro rodiče s dětmi, pro menší i větší děti i mládež.

Stravování – Doporučujeme blízké restaurace

http://www.zameckyhotel-nachod.cz/Jidelni-listek.html

https://www.facebook.com/pages/category/Restaurant/Restaurace-na-koupali%C5%A1ti-468519316573620/

Cena

Cena ubytování je pro organizované skupiny dětí a mládeže 90 Kč/os/noc, pro skupiny dospělých nebo rodinné akce je cena 130 Kč/os/noc, 30 Kč za použití prostěradla/os/celý pobyt a dále úhrada spotřebované energie 5,8 Kč/kWhod (obvyklá úhrada el. energie při 30 lidech za víkend bývá kolem 400 Kč).

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím Ing. Ludmilu Pohankovou – 608 812 232, lii-po@seznam.cz – viz také kontakt na webových stránkách.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...