Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zimní tábor v Jizerkách

detail-zabava-k-nezaplaceni.jpg

Základní informaceTábor je určen dětem ve věku od 6 do 15 let. Kapacita tábora je 25 dětí. Hlavní náplní tábora je výuka lyžování, která bude probíhat individuálně i skupinově. Proto je tento tábor vhodný i pro úplné začátečníky, pro kte...

Základní informace

Tábor je určen dětem ve věku od 6 do 15 let. Kapacita tábora je 25 dětí. Hlavní náplní tábora je výuka lyžování, která bude probíhat individuálně i skupinově. Proto je tento tábor vhodný i pro úplné začátečníky, pro které bude vyhrazený samostatný čas, aby se mohli novou dovednost dobře naučit. Těšit se můžou i zdatní lyžaři, které čeká větší sjezdovka, pilování stylu a také netradiční hry a aktivity.

Lyžovat se bude ve dvou Skiareálech – Severák (Hrabětice) a Tanvaldský Špičák. V rámci společně stráveného času nás čeká i jeden volný den k odpočinku, který strávíme v okolí chaty.

V případě zájmu možnost výuky snowboardingu. Všichni účastníci musí mít povinně lyže, v případě zájmu o snowboard lze využít vlastní, nebo zapůjčit v půjčovně, která se nachází u sjezdovky.

Ubytování

Ubytovaní budeme v chatě U Mazliků, která má několik apartmánů (5 – 6 dětí), přičemž v každém se nachází vlastní sociální zařízení. V pokojích jsou klasické postele, vybavené lůžkovinami, tudíž nemusíte mít strach, že by vaše dítě spalo na palandě a mohlo by spadnout, taktéž není potřeba vlastního spacáku. K dispozici máme jídelnu, společenskou místnost, herničku, zahradu s altánem.

https://www.chataumazliku.cz/ubytovani/

Stravování

Plná penze – stravování pětkrát denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře (dvě teplé jídla denně). Pitný režim je zajištěný po celý den, k dispozici je šťáva, voda, čaj. Snídaně probíhají formou švédských stolů.

Doprava

Doprava na tábor je vlastní.

Adresa konání tábora je: Janov nad Nisou 1252, 468 11

Zahájení a ukončení pobytu

Zahájení pobytu je v neděli, příjezd od 15:00 do 17:30 (pár dní před začátkem tábora bude upřesněno), začínáme večeří. Končíme následující neděli snídání, vyzvedávání dětí bude možné od 9:00 do 10:00 hodin.

Program

  • výuka lyžování (individuální/ve skupinkách)
  • výuka na snowboardu
  • výtvarný workshop, zpívánky
  • hry venku, vevnitř, v lese
  • zimní radovánky (koulovačka, bobovačka, stavění sněhuláků,…)
  • pečení domácí pizzy, perníčků,…
  • večerní program (společenské hry, filmy,…)

Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...