Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Ubytovna Podblanického ekocentra

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim nabízí jednotlivcům i skupinám ubytování a školící prostory v době, kdy je nevyužíváme k našim akcím a programům. Pronajmout si je lze za účelem uspořádání akce vzdělávacího charakteru, která nebude ...

Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim nabízí jednotlivcům i skupinám ubytování a školící prostory v době, kdy je nevyužíváme k našim akcím a programům. Pronajmout si je lze za účelem uspořádání akce vzdělávacího charakteru, která nebude v rozporu s myšlenkou udržitelného způsobu života.

Ubytovací prostory

Pro spaní jsou k dispozici 2 místnosti po 10 místech pro spaní a 1 dvoulůžkový pokoj. Sociální zařízení jsou 2 x 2 WC a 2 x 2 sprchy. Maximální kapacita ubytovny je 22 osob a minimální z provozních důvodů 5. Kuchyňský kout se základním vybavením je vhodný na přípravu snídaní, pro vaření většího jídla je prostorově nevyhovující. Vzhledem k tomu, že je ubytovna ve dvoře, odkud se chodí přímo do paraZoo, účtujeme k ubytování jednorázové vstupné dle platného ceníku. Po zaplacení je možné zahradu využívat po celou dobu pobytu.

Ceny za ubytování

*(možnost spaní ve vlastních spacích pytlích – bez poplatku za povlečení)


Další služby k ubytování (nutno objednat předem, ceny s DPH 20%):

<!–

 • Na zahradě ekocentra je možno zajistit posezení u ohně – jednorázový poplatek 200 Kč (v ceně zajištění opékačů, úklid ohniště, 1 řezankový koš dřeva ) další dřevo 150 Kč/koš)
 • Zajištění prohlídky záchranné stanice pro zvířata s průvodcem – 10 Kč/ osobu
 • Zajištění občerstvení na školení (káva, čaj, voda s citrónem, ovoce, zelenina, sladké či slané pečivo), též v BIO kvalitě. Cena dle dohody podle požadovaného množství.
 • Zajištění pitného režimu pro školní třídu (várnice s čajem, voda se sirupem) – 100 Kč/den
 • Ve všední dny v časech 9-12h, 13-17h a v květnu až v září též o víkendech je možno si zakoupit v našem ekoobchůdku některé Fair Trade a bio produkty – čokolády, sušenky, kávu, čaj, mošt, víno.
 • K uspořádaným akcím je možno si přiobjednat další místnost na stravování přímo v ekocentru (sál v přízemí). Ve všedních dnech je možné se stravovat v nedalekých školních jídelnách, rádi poskytneme kontakt. –>

  Kontakt v případě zájmu o ubytování a pronájem: tel. 317 845 169, 317 845 965, 604 104 924 D. Tlustošová nebo na e-mailu .


 • Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


  Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...