Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tábory 2023/Celoroční spolupráce

Ahoj!Po několikalaté pauze (prodloužené covidem), bych se ráda vrátila k tomu, co miluju a to je práce s dětmi. Bohužel jsem už plně v pracovním procesu a nemůžu se tak věnovat těmto aktivitám celoročně na 100%, ale tak, jak práce dovolí...

Ahoj!

Po několikalaté pauze (prodloužené covidem), bych se ráda vrátila k tomu, co miluju a to je práce s dětmi. Bohužel jsem už plně v pracovním procesu a nemůžu se tak věnovat těmto aktivitám celoročně na 100%, ale tak, jak práce dovolí. I přesto bych však ráda navázala spolupráci s organizací či spolkem, který pořádá také letní tábory, na které bych ráda od příštího léta opět čerpala dovolenou.

Na pozici táborové vedoucí jsem strávila několik let, dva školní roky jsem strávila také jako vychovatelka na ozdravných pobytech pro ZŠ, kde jsme měla na starosti kompletně celý program (od vymýšlení, dávání dohromady, až po realizaci), také jsem při vysoké škole vedla volnočasové kroužky. Zkušenosti mám také s dětmi v pěstounské péči nebo z dětských domovů, takže ani toto by pro mě nebyl problém.

Co se celoroční spolupráce týče, bohužel se musím zaměřit pouze na Karvinsko/Ostravsko, kde momentálně žiju. Na letní tábory jsem však zvyklá jezdit po celé republice.

Budu se těšít na případnou spolupráci 🙂


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...