Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Harry Potter I.

gallery-fvsdefgv.jpg

Je krásné slunečné ráno a v Zobí ulici panuje obvyklý klid. Pouze u domu číslo 4 se děje něco zvláštního. Slyšíte to? Ten šum křídel sov, které právě doručují dopis chlapci, který zatím ani netuší, jak výjimečný je. Po otevření dopisu se H

Je krásné slunečné ráno a v Zobí ulici panuje obvyklý klid. Pouze u domu číslo 4 se děje něco zvláštního. Slyšíte to? Ten šum křídel sov, které právě doručují dopis chlapci, který zatím ani netuší, jak výjimečný je.

Po otevření dopisu se Harrymu obrátí svět vzhůru nohama, zjistí pravdu o svých rodičích, která mu vysvětlí původ jeho kouzelnických schopností, a vydá se je rozvíjet na Školu Čar a Kouzel v Bradavicích. Už na nádraží 9 ¾  se skamarádí s Ronem, druhým členem našeho tria. Ještě před příjezdem do Bradavic se kluci seznámí s nesmírně chytrou a bystrou Hermionou, se kterou vytvoří ten nejlepší tým.

Jsi připraven(a) se také vydat do Bradavic a objevit své kouzelnické schopnosti, potkat spoustu kamarádů, vytvořit super partu a prožít s ní neskutečných 10 dní?

Z posledních zpráv Ministerstva kouzel jsme se dozvěděly, že je náš čarovný svět v ohrožení.

Potřebujeme právě Tvojí pomoc pro jeho záchranu! Vydej se s námi na velkolepé dobrodružství a získej spoustu magických zážitků.

Těšíme se na tebe!

Ředitelky Denča a Adél


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...