Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Modřanská trojka

gallery-dsc-0162.jpg

 Turistická skupina Modřanská trojka působí na území Prahy 12 od roku 1973. Naším cílem je především smysluplné využití volného času. Během školního roku se scházíme každou středu v naší klubovně od 16:30 hodin do 18:00 hodin. Především ...

Turistická skupina Modřanská trojka působí na území Prahy 12 od roku 1973. Naším cílem je především smysluplné využití volného času. Během školního roku se scházíme každou středu v naší klubovně od 16:30 hodin do 18:00 hodin. Především hrajeme hry, ale učíme se i některé tábornické a jiné dovednosti, které by se nám mohly na výpravách hodit. Alespoň jednou do měsíce vyrážíme na jednodenní i vícedenní výpravy do bližšího i vzdálenějšího okolí Prahy, pořádáme vánoční besídku, o jarních prázdninách trávíme týden na horách, v létě odjíždíme na dvoutýdenní dobrodružství pod stan. Snažíme se, aby činnost byla pro děti i vedoucí pestrá a zábavná.

Stále probíhá nábor nových členů do skupiny. Stačí přijít na jakoukoliv družinovou schůzku, akci, nebo pro více informací nás kontaktujte na uvedených kontaktech.

Turistická skupina Modřanská trojka působí na území Prahy 12 od roku 1973. Naším cílem je především smysluplné využití volného času. Během školního roku se scházíme každou středu v naší klubovně od 16:30 hodin do 18:00 hodin. Především hrajeme hry, ale učíme se i některé tábornické a jiné dovednosti, které by se nám mohly na výpravách hodit. Alespoň jednou do měsíce vyrážíme na jednodenní i vícedenní výpravy do bližšího i vzdálenějšího okolí Prahy, pořádáme vánoční besídku, o jarních prázdninách trávíme týden na horách, v létě odjíždíme na dvoutýdenní dobrodružství pod stan. Snažíme se, aby činnost byla pro děti i vedoucí pestrá a zábavná.

Stále probíhá nábor nových členů do skupiny. Stačí přijít na jakoukoliv družinovou schůzku, akci, nebo pro více informací nás kontaktujte na uvedených kontaktech.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...