Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Modřanská Trojka

detail-01.jpg

Naším cílem je především smysluplné využití našeho volného času. Během školního roku se scházíme jednou týdně na hodinu a půl trvající schůzce v naší klubovně, v úterý nebo ve středu, kdo chce, může i oba dva dny :-) Především hrajeme hr...

… Naším cílem je především smysluplné využití našeho volného času. Během školního roku se scházíme jednou týdně na hodinu a půl trvající schůzce v naší klubovně, v úterý nebo ve středu, kdo chce, může i oba dva dny 🙂 Především hrajeme hry, ale učíme se i některé tábornické a jiné dovednosti, které by se nám mohly na výpravách hodit. Několikrát do měsíce vyrážíme na jedno- i vícedenní výpravy do bližšího i vzdálenejšího okolí Prahy, pořádáme např. Vánoční besídku, karneval a mnoho dalších akcí, o jarních prázdninách jedeme na hory, v létě se koná dvoutýdenní tábor. Snažíme se, aby činnost byla pestrá a něco jsme si z ní odnesli.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr