Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tábor s Radovánkou

detail-tabor-pict-13jpeg.jpg

Tábor se nachází v Černousech, jež je obec na severu Čech, v okrese Liberec Libereckého kraje.Tradiční dětský tábor s ubytováním po dvou ve stanech s podsadou a s přírodním koupáním hned u tábora. V hlavní budově je umístěna jídelna a  m...

Tábor se nachází v Černousech, jež je obec na severu Čech, v okrese Liberec Libereckého kraje.

Tradiční dětský tábor s ubytováním po dvou ve stanech s podsadou a s přírodním koupáním hned u tábora. V hlavní budově je umístěna jídelna a  malá a velká společenská místnost.  Vedle hlavní budovy po cestě ke stanům se nachází budova se sociálním zařízením, se sprchami a tábor zakončuje z druhé strany krásné venkovní posezení s možností promítání. V táboře je umístěno sportoviště a ohniště.  Velká louka a les okolo tábora vyzývají ke spoustě zábavných her a přespání v přírodě.

Stravování

Strava je zajištěna 5x denně po celou dobu tábora vč.nepřetržitého pitného režimu.PersonálV návaznosti na soustavný vzdělávací systém s dětmi pracují výhradně proškolení vedoucí a instruktoři. Jsme organizace uznaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro práci s dětmi a mládeží. Samozřejmostí je nepřetržitá přítomnost zdravotníka.

Program

Pro děti je připraven nepřetržitý program přizpůsobený věku a aktuálnímu počasí – sportovní hry, poznávání přírody, rukodělná a výtvarná činnost, táboráky, diskotéky, koupání, výlety na loďkách, výlety do přírody a za památkami, nafukovací skákací hrad, aquazorbing, přenocování v přírodě… Po celý pobyt děti soutěží v celotáborové hře “Poklad na Stříbrném jezeře”.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr