Přidat inzerci

Facebook

Navigace


34. PTO Tulák

detail-p1030748.jpg

Nenudíme se ani chvilkuZákladem jsou pravidelné schůzky, kde děti v naší klubovně (ul. Lesnická 44) na jednu, dvě hodiny zapomenou na školu a pořádně se pobaví a odreagují.Hrajeme si, cestujeme, žijemeMáme mnoho akcí po celý rok. Základn...

Nenudíme se ani chvilkuZákladem jsou pravidelné schůzky, kde děti v naší klubovně (ul. Lesnická 44) na jednu, dvě hodiny zapomenou na školu a pořádně se pobaví a odreagují.

Hrajeme si, cestujeme, žijemeMáme mnoho akcí po celý rok. Základním prvkem všeho je hra a motivace. Děti si hrají, stávají se pomocníky Asterixe nebo hledají Yettiho. A to všechno v různých koutech naší krásné země. Žádné prázdniny tak nezůstanou prázdné, ať už tradiční jako podzimní nebovelikonoční, a nebo jedeme na hory o těch jarních. K tomu ještě přidáme akce a soutěže s dalšími oddíly.

Tábor je “cool”:o)Každé léto jezdíme do Dolního Bolíkova v České Kanadě. Máme tam vlastní tábořiště a na 2-3 týdny se děti dostanou do Bradavic, Atlantis, stávají se Indiány nebo projdou Hvězdnou bránou… Je to zážitek!

Proč jsme levní i kvalitní?Volný čas dětí není určitě místo, kde by se mělo šetřit – jejich kreativitu je třeba podporovat a nabízet jim pestré možnosti pro celkový rozvoj jejich osobnosti. Tulák díky dotacím a snaze vedoucích “dobrovolníků” bez platu dokáže nabízet mnoho, aniž by vám zruinoval rozpočet (na našem webu najdete přihlášky s cenami akcí za minulý rok). Vedoucí mají roky zkušeností, absolvují akreditované kurzy a za sebou silnou organizaci.

Moderní a přitom tradičníDoba letí a my s ní. Ctíme tradice, ale to nám nebrání přinášet nové aktivity a moderní prvky i přístupy do naší činnosti. Jsme přesvědčení o tom, že veselé dětství bez nudya mezi přáteli, kde není vždy důležité jen vyhrát, je velkou výhodou pro úspěšnou budoucnost.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...