Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Babočka nabízí atraktivní termín na léto 2023

Rekreační středisko BABOČKA v Chřibské je velmi vhodné na pořádání dětských táborů. Pro rok 2023 se zde uvolnil termín 30. července až 16. srpna.

  • Publikováno: 18. 12. 2022

Chatkový areál Babočky, ležící v malebné krajině Lužických hor na pomezí Českého Švýcarska, s kapacitou 176 lůžek působí jako vyvážená varianta mezi tábořišti s ubytováním ve stanech, kde především při deštivém počasí hrozí riziko nepohody, a areály s ubytováním ve větších budovách, které speciálně při letních táborech postrádají specifické kouzlo.

Chatky se dvěma palandami jsou přehledně a účelně rozmístěny blízko toalet a umýváren, k nimž vede i v noci osvětlená betonová cesta. Současní majitelé všechny chatky vybavili elektrickými zásuvkami, umývárny i toalety kompletně zmodernizovali. Chatky jsou obklopeny travnatými plochami, beachvolejbalovým hřištěm, kruhovým bazénem, malým lanovým centrem, hřištěm na ruské kuželky, fotbalovým hřištěm i divadelním amfiteátrem. Nechybí ani prostorná jídelna, bufet či několik kluboven.

Děti potěší možnost setkání s ovcemi, které zde také mají svůj příbytek. V bezprostřední blízkosti areálu účastníci táborů i škol v přírodě naleznou lesy vhodné pro různé hry, nedaleko objeví rybníky, kde si mohou zaplavat. Některé pobytové termíny jsou v Babočce obsazeny několik let v řadě, ale pokud pořádáte tábor v tzv. „třetím turnusu“, tak se však větší táborovou skupinu (případně pro dvě menší skupiny) uvolnil termín 30. července až 16. srpna 2023. Nemáte zájem?


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr